Udělal si fotku, která vyžadovala hodně fyzické zdatnosti a velikou odvahu, jenom… pak je malé ale. Šok!

Luis Fernando Candela, sportovec z fotografie, se pochlubil, že strávil celé měsíce v posilovně a trénoval, aby byl ve formě a mohl udělat extrémně nebezpečnou fotku. Udělal sedy-lehy na skále visící 300 metrů nad mořem! Pokud by spadl, nejspíš by to nepřežil… Jeho šílený výkon inspiroval další lidi, jenomže… Tyto fotky ne zcela zobrazují to, co vidíme 🙂Luis vášnivě popíral, že by fotky byly fotomontáží, a skutečně, někteří odborníci potvrdili, že jsou pravé.

Pokračuj v galerii...

1 / 8 DALŠÍ FOTOGRAFIE ➔

Pokud se vám tento příspěvek líbil - sdílejte ho

 

Mohlo by vás zajímat

Loading...

Podobné články a videa

Pár si nechal natočit průběh svatby svým pejskem a výsledek je překvapivě dobrý!Více informací...
Addie a Marshall zašli o něco dále a nechali svého pejska natočit svatební video. Jejich husky Ryder běhal volně mezi hosty a jednoznačně měl velkou výhodu.

Vodku můžete použít na mnohem více věcí, než jen na pití!Více informací...
Víte kolik využití má vodka? Minimálně jedno napadlo každého z vás, přiznejte se. Věděli jste však, že tento omamný nápoj se dá aplikovat i jinam než do ústní dutiny?

Žena vzala dvě vázy, svíčku a kamínky! Budete zaraženi, co vznikne až to zalije vodou!Více informací...
Vytvořit originální dekoraci do domácnosti není zase tak těžké, jak se může zdát! Zvládne to opravdu každý a váš domov se stane útulnějším.

10 základních pravidel, pro výběr doplňkůVíce informací...
Různé módní časopisy, nám pomáhají s výběrem nejnovějších trendů a módních doplňků. V coolreality jsme celou situaci pečlivě sledovali a přinášíme vám 10 nejužitečnější rad, pro výběr módních doplňků.

Jeho syn se narodil mrtvý. O 15 let později tento muž nemohl udržet slzy! Je to opravdový zázrak.Více informací...
José Manuel Roas Triviño a jeho manželka Maite bydlí ve španělské Seville spolu s pěticí dětí. I když je to v dnešní době netypické, manželé vždy snili o početné rodině. Jsou šťastní, i když narození čtvrtého dítěte zpočátku vypadalo tragicky

To, co tyto gymnastky udělaly své kolegyni, je neuvěřitelné!Více informací...
Tým ruských gymnastek povýšil gymnastiku na zcela novou úroveň!