Je jí teprve 12 let a bere si za manžela 37-letého muže. Video, které vás nenechá chladnými!

Je jí teprve 12 let. Má si vzít 37 letého muže jménem Geir. Dívka pomalu kráčí směrem k oltáři a chystá se říct „ano“. Obřad v sobě nese důležitou myšlenku. Sledujte celé video:

Každý den je 39 000 nezletilých dívek donucených k manželství. Tento problém nelze přehlédnout. Sdílejte toto video!

Mohlo by vás zajímat

Loading...

Podobné články a videa

Světový hit – s ruským receptem zhubnete centimetr každý denVíce informací...
Jedna z nejslavnějších ruských fyzioterapeutek doktorka Irina Stefanovski se nechala slyšet, že s pomocí jejího revolučního receptu, může každá žena zhubnout až 1 centimetr denně. Úžasné na tom je i to, že vás to nebude stát téměř nic a je to velmi

Všichni, i budoucí majitelé čtyřnohých mazlíčků by toto měli vidět!Více informací...
Domácí zvíře není žádná věc! Mnoho lidí to považuje za samozřejmost a tvrdí, že oni by se k nim nikdy nechovali jako k věci.

Snadný způsob jak uvolnit ucpaný odpad ve dřezu či umyvadle!Více informací...
Ucpaný odpad může někdy opravdu potrápit. Proto vám ukážeme, jednoduchou a účinnou metodu, která vás nebude stát téměř nic!

Z vystoupení před Simonem byla velmi nervózní, ale verzí písně Purple Rain si získala jeho srdce!Více informací...
Nicole Cadwellová je obrovskou fanynkou Simona Cowella. Před setkáním se svým idolem byla velmi nervózní. Když ho uviděla naživo, nedokázala se ani představit. Simon se zachoval velmi šarmantně a nabídnul ženě trochu vody, aby se uklidnila a mohla i něco

Rodiče nechali ročního synka s chůvou. Když ho spatří druhého dne ráno, puká jim srdce!Více informací...
Každý, kdo využívá pomoc chůvy, spoléhá na to, že je to laskavá, kompetentní osoba, která k dítěti přistupuje s láskou. Bohužel, ne vždy tomu tak je.

Tento domek má pouhých 37 metrů čtverečních, po shlédnutí těchto fotografií ale uznáte, že i v tak malinkém prostoru seVíce informací...
Vzhledem k tomu, že utrácíme stále víc peněz za jídlo, topení a nemovitosti vůbec, jsou IN malinké domky, které svým rozměrem připomínají menší byt.

Máte doma plastová okna? Tyto 2 věci, vám při instalaci zapomněli říct!Více informací...
Doby, kdy jsme museli dřevěné okna utěsňovat všemožnými způsoby jsou naštěstí pryč. Ale i o plastová okna se musíme starat!