Televizní moderátorka se nepohodla se svým bývalým manželem. Krátce na to byla mrtvá! Vše viděl její malý syn.

Oblíbená televizní moderátorka se nepohodla se svým bývalým manželem. Předmětem sváru byla nejspíš péče o devítiletého syna. Krátce na to zemřela!

Zhanna Veber († 29) byla velmi oblíbená a populární televizní moderátorka z ruského Krasnodaru. Měla ovšem velkou smůlu! Jednoho dne se pohádala se svým bývalým manželem Anatolijem Leontikovem (36), což se jí stalo osudným…Anatolij v afektu Zhannu zastřelil, a to vše před jejich devítiletým synem Dimitrijem. Tělo bývalé manželky nechal ležet na podlaze a bez rozmyslu utekl. S sebou vzal i malého synka. Jako bývalý policista měl Anatolij povolení k držení zbraně.

Pokračování v galerii...

1 / 2 DALŠÍ FOTOGRAFIE ➔

Pokud se vám tento příspěvek líbil - sdílejte ho

 

 

Mohlo by vás zajímat

Loading...

Podobné články a videa

Horník nahrál svou verzi písně Sound of Silence. To musíte slyšet!Více informací...
Písnička Sound of Silence je proslulý hit. Snad každý zná originální verzi od Simon & Garfunkel. Píseň je i díky coververzím nesmrtelná.

Svému příteli řekla, že už možná nikdy nebude chodit. Pak udělal něco, co nikdo nečekal.Více informací...
Ne všechno v našem životě můžeme ovlivnit. Na vlastní kůži se o tom přesvědčila 27letá Haddie Borbely z Bradfordu. Přecházela přes přechod, když ji srazilo auto. Řidič překročil povolenou rychlost a už nestihl zabrzdit.

Muž kopal tam kde mu nerostla tráva. Neuvěříte co našel!Více informací...
To, co se stalo jednomu chlapíkovi z Arizony se jen tak nevidí! Na své zahradě narazil na obrovský železný poklop.Pohled dovnitř byl velmi děsivý.

Máte doma plastová okna? Tyto 2 věci, vám při instalaci zapomněli říct!Více informací...
Doby, kdy jsme museli dřevěné okna utěsňovat všemožnými způsoby jsou naštěstí pryč. Ale i o plastová okna se musíme starat!

8 kreativních nápadů na výrobky, které můžete vytvořit doma s dětmi! Jednoduché ale úžasné!Více informací...
Každý rodič jistě zažil situaci, kdy se jeho dítě nudilo a dožadovalo pozornosti. Ale kdo má pořád vymýšlet nové nápady na zabavení našich ratolestí? Podívejte se na skvělé tipy.