Přestože je krásná, každý muž se jí obloukem vyhne kvůli její práci. Co sakra dělá?

Myslíte si že profese kterou vykonáváte nemá vliv na váš osobní a partnerský život? Sakramentsky se pletete! Zvlášť když máte velmi specifické a zvláštní zaměstnání jako například Lenka.Každý dělá vše, co může, aby se uživil. Když se navíc naše profese stane koníčkem, naplňuje nás a dává smysl našemu životu, není většího štěstí. Lenka je pohledná žena, která se vyučila kosmetičkou a vizážistkou, a tak vás zřejmě napadá, jak je možné, že jí tato profese zabraňuje najít si partnera? Proč kvůli profesi kosmetičky nemá muže? To zjistíte na další straně.

Pokračování v galerii...

1 / 2 DALŠÍ FOTOGRAFIE ➔

Pokud se vám tento příspěvek líbil - sdílejte ho

 

Mohlo by vás zajímat

Loading...

Podobné články a videa

Když uviděla obličej svého novorozeného syna, řekla, že ho otráví. To, co udělal doktor, dostane každého!Více informací...
Pro každou matku je její potomek tím nejhezčím dítětem pod Sluncem. Ovšem zřejmě se najdou i výjimky.

Lékař dělal ultrazvuk těhotné ženě. Když se podíval blíž, nemohl vůbec uvěřit svým očím.Více informací...
Kirsty Butlerová a její přítel Celern byli štěstím bez sebe když jim sdělili, že je Kristy těhotná.

Adoptoval psa z útulku a spolu s ním dostal dopis od předchozího majitele – obsah dopisu ho dohnal až kVíce informací...
Některé příběhy čteme se zatajeným dechem. Tento krásný příběh je toho příkladem. Rozhodli jsme se o něj s vámi podělit, stojí za to si ho přečíst. 

To, jak mu chobotnice poděkovala za záchranu života, je neuvěřitelné!Více informací...
Náhodný kolemjdoucí si na pláži všimnul chobotnice. Uvízla na břehu a zoufale bojovala o život. Muž se rozhodl zakročit.

16 hudebních vzorů, které rozehrají tvé nehty!Více informací...
Jaké mají pianistky a klavíristky nehty? Pravděpodobně trošku neobvyklá otázka, za chvíli však pochopíte, v jaké souvislosti se Vás ptáme.

Inspirace na výrobu jednoduché venkovní peceVíce informací...
V dnešním článku Vám přinášíme inspirativní návod na stavbu venkovní pece, kterou zvládne každý i méně zručný kutil a nevyjte Vás téměř na nic.

Odpadlík: Ze seriálové hvězdy je odpudivý chlápek závislý na plastikáchVíce informací...
Herce Lonerza Lamase si určitě pamatujete ze seriálu "Opadlík". Čas nikdo nezastaví a herec se s přibývajícím věkem nemůže smířit. To musíte vidět!