27-letá žena trpící endometriózou sdílela fotografie svého těla na internetu. Vypadá jako zcela jiná žena…

27-letá Thessa Kouzoukasová z Londýna trpí problémem, který trápí mnoho žen. Trpí na endometriózu, tedy přítomnost sliznice dělohy (endometria) mimo děložní dutinu. Mnoho žen (a dokonce i jejich gynekologů!) se přesto domnívá, že se není čeho bát, protože příznaky nejsou život ohrožující. Mezi ně patří například: 

– silné menstruační křeče,
– poruchy cyklu,
– bolest a krvácení při pohlavním stykuBohužel, endometrióza často ztěžuje otěhotnění nebo vede k neplodnosti. Tato nemoc může být dědičná, a bolest se v některých případech zhoršuje s věkem. Nejlepším příkladem je Thessa, která chce, aby ženy a společnost toto onemocnění nepodceňovala! Zveřejnila fotografii s tímto textem:

Čti dále v galerii...

1 / 3 DALŠÍ FOTOGRAFIE ➔

Pokud se vám tento příspěvek líbil - sdílejte ho

 

Mohlo by vás zajímat

Loading...

Podobné články a videa

To, co fotograf zaznamenal za polárním kruhem, vyvolalo slzy…Více informací...
Ještě stále existují lidé, kteří nevěří na globální oteplování a tvrdí, že je to jen výmysl šílených ekologů, kteří chtějí zadržet rozvoj průmyslu.

Tento úžasný tanec dostal už více než 2 miliony lidí na internetu!Více informací...
Jednoho dne s přáteli vymyslel snadnou a směšnou choreografii.

Máte doma pomalou Wi-Fi? Díky obyčejné plechovce od piva jí zrychlíte až trojnásobně!Více informací...
Většina majitelů wifi routerů řeší stále stejné problémy a to slabý signál. Dne si ukážeme jednoduchý, ale účinný návod, jak snadno zesílit wifi signál pomocí obyčejných plechovek od piva.

Pokladní řekla staršímu muži, že jeho generace nemyslela na životní prostředí. Jeho odpověď je geniální!Více informací...
„Každý, komu je kolem 50, by si to měl přečíst. Mladá generace také.“ Tímto se začíná status na Facebooku, který sdílel Švéd Anders Sahlin z roku 2013.

Když dítě začne plakat, udělá pes jednu věc, která vždy to zabere!Více informací...
Tahle maminka z Japonska nemusí vynakládat velké úsilí na to, aby její miminko neplakalo :)