10 triků, díky kterým budou fotky pořízené vaším telefonem vypadat jako od profesionála

Fotoaparáty dnešních chytrých telefonů si svou kvalitou mnohdy nezadají ani s běžnými plnohodnotnými fotoaparáty.

Co bylo ještě před několika lety nemožné je dnes již realitou, a tak svými telefony můžete pořídit skutečně parádní fotky.

Abyste své snímky mohli dotáhnout k úplné dokonalosti, přinášíme vám nyní několik triků s kompozicí, světlem a technickým nastavením vašeho smartphonu, které to zajistí.

 1. Makro čočka Makro čočka vám umožní fotografovat velmi malé předměty, a to i s jemnými detaily. Pro vytvoření své vlastní makro čočky můžete použít kapku vody.

Pokračování v galerii...

1 / 10 DALŠÍ FOTOGRAFIE ➔

Pokud se vám tento příspěvek líbil - sdílejte ho

 

Mohlo by vás zajímat

Loading...

Podobné články a videa

Bakterie jí zničila tělo, poté co snědla oblíbenou pochoutku. Její rodina teď varuje širokou veřejnost.Více informací...
Každý z nás má své oblíbené jídlo, které si z času na čas dopřeje. Nesmíme ale zapomínat na to, že jídlo může být v některých případech i životu nebezpečné.

Těhotná žena se v noci probudí a uvidí na posteli psa. Najednou zjistí, že všude kolem ní je krev…Více informací...
Adoptoval fenku krátce předtím, než se dozvěděli, že z nich budou rodiče. Teď tvrdí, že to tak mělo být. Fenka zachránila jejich ještě nenarozeného syna.

Lidé bez domova se staly modelem pro focení tenisek. Proč?Více informací...
Viděli jste někdy bezdomovce v čistých nových teniskách? Pokud jste se před pár měsíci pohybovaly v rumunské Bukurešti, možná jste odpověděli kladně.

Jak vypadáte v nejlepší části milování? To Vás dostane.Více informací...
Toto nejspíš některé holky nechtějí vidět. V okamžiku, kdy si nejvíce užívají, tak je někdo vyfotí. A věřte, že je to opravdu zajímavý pohled.

Autobus vezl 27 dětí a spadl do jezera plného aligátorů. 10letý chlapec ale zachoval chladnou hlavu!Více informací...
Jen pár kilometrů před příjezdem do jedné ze základních škol na Floridě měl školní autobus nehodu. Skupina 27 studentů se ocitla v jezeře plném aligátorů!

Kluk ji neustále odmítal, tak mu připravila prezentaci plnou důvodů, proč s ní chodit. Stále rostoucí mzdu i prsa podložilaVíce informací...
Lizzy se pokusila získat kluka takto. Podařilo se jí to? Seznamte se s Lizzy Fenton, zřejmě s jednou z nejvytrvalejších dívek na naší planetě. Když se jí ani po měsících nepodařilo jejího milovaného kluka získat, rozhodla se připravit prezentaci v

Náctiletý kluk zemřel poté, co vypil populární nápoj. Teď jeho otec varuje ostatní rodiče!Více informací...
Každý, kdo má doma dítě v pubertálním věku, dobře ví, že výchova je v tomto období nesmírně obtížný úkol...